Pytania, które należy zadać przy wyborze oprogramowania hotelowego

Odpowiednie oprogramowanie hotelowe ma ogromny wpływ na sposób prowadzenia biznesu i na to, czy odniesie on sukces.

Pytania, które należy zadać przy wyborze oprogramowania hotelowego
fot.

Odpowiednie oprogramowanie hotelowe ma ogromny wpływ na sposób prowadzenia biznesu i na to, czy odniesie on sukces. Korzystanie z niego do codziennej pracy ma pozytywny wpływ na każdy rodzaj hotelu – niezależnie od tego, czy jest to kurort, Bed and Breakfast czy motel. Niektórzy hotelarze już przeszli na oparte na chmurze oprogramowanie do zarządzania, a ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, mogą odpowiedzieć sobie na kilka pytań, dzięki którym lepiej dobiorą system do potrzeb swoich klientów.

  • Dlaczego muszę inwestować w oprogramowanie hotelowe?

Małe i średnie przedsiębiorstwa często stoją w obliczu ciągłych wątpliwości o swoje finanse, które powstrzymują ich od dokonania ostatecznego zakupu. Warto zainwestować w oprogramowanie hotelowe iLumio App, ponieważ:

  • zaoszczędzisz czas poświęcony na zadania, które mogą być zautomatyzowane,
  • będziesz mieć dostęp do szczegółowych raportów, aby skutecznie zarządzać firmą,
  • Twoi pracownicy pokażą większą skuteczność, ponieważ poświęcą mniej czasu na ręczne aktualizacje,
  • możesz zwiększyć swoje wysiłki marketingowe i korzystać z technologii w celu zwiększenia przychodów.

 

  • W jaki sposób wykorzystanie oprogramowania hotelowego poprawi efektywność mojego personelu?

Pracownicy będą mogli ograniczyć czas spędzany na zadaniach administracyjnych. Dzięki oprogramowaniu do zarządzania hotelem automatyzacja codziennych rezerwacji i innych działań staje się łatwym zadaniem, do którego nie trzeba specjalnie delegować i przypisywać pracownika. Personel hotelu nie musi poświęcać na nie swojego czasu, a jedynie obserwować, czy system nie narzucił im naglących zadań.

  • Czy będę musiał spędzić miesiące na szkoleniu personelu hotelowego?

Aby oprogramowanie hotelowe iLumio App mogło być pozytywnie wdrożone, wymagana jest jedynie podstawowa wiedza na temat obsługi komputerów. Korzystanie z systemu jest niezwykle proste, a przypisywanie poszczególnych zadań czy zmiana ustawień dla wielu będzie banalna i intuicyjna. System zawiera także filmy demonstracyjne, a producent zapewnia ciągłą pomoc swoich specjalistów. Wszystko to sprawia, że wystarczy zaledwie kilka dni, by cały personel nauczył się korzystania z oprogramowania hotelowego.

  • W jaki sposób oprogramowanie hotelowe może pomóc w moich działaniach sprzedażowych i marketingowych?

Technologia ewoluuje, a oprogramowania hotelowe oferuje całą gamę korzyści dla hotelarzy. Najlepsze z nich umożliwiają dystrybucję zasobów pokoi hotelowych i zarządzanie stawkami w czasie rzeczywistym w różnych kanałach. Każda rezerwacja dokonana online jest automatycznie aktualizowana w wybranym systemie, a to pozwala na zapełnienie hotelu do maksimum.

Oprogramowanie hotelowe musi również zawierać platformę do łączenia się z witrynami służącymi do oceny hoteli, takimi jak TripAdvisor. Dzięki nim łatwo zautomatyzować wiadomości e-mail i uzyskać opinie gości, aby zebrać recenzje, a także pozwalają zintegrować przycisk rezerwacji na Facebooku lub na innych stronach.

Tagi: oprogramowanie hotelowe

Data publikacji: 2018-09-26 | Liczba wyświetleń: 3743