Wakacje w SPA - oferty promocyjne

Wystarczy odrobina wysiłku by odszukać ciekawe oferty promocyjne i spędzić wakacje w SPA za rozsądną cenę.

Wakacje w SPA - oferty promocyjne
fot. pixabay.com

Forma i rodzaj wypoczynku zależą od wielu czynników - od temperamentu danej osoby, zainteresowań i częstokroć od zasobności portfela. Niemalejącą popularnością cieszy się tzw. aktywny wypoczynek. Wciąż rośnie zainteresowanie wyjazdami, dostarczającymi ekstremalnych wrażeń czy estetycznych doznań. Nie brakuje jednak amatorów stacjonarnego wypoczynku, dla których synonimem relaksu i udanego urlopu jest tzw. "nicnierobienie".

Okazuje się, że dzięki bogatej ofercie spa z powodzeniem można połączyć aktywny wypoczynek z relaksem. Zapotrzebowanie na tę formę spędzania czasu stale wzrasta - wraz  z rozwojem świadomości znaczenia wypoczynku w zachowaniu harmonii ciała i umysłu. Chyba nikt już nie ma wątpliwości, iż istnieje ścisła korelacja pomiędzy  zdrowym, atrakcyjnym wyglądem a samopoczuciem i zadowoleniem z życia.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, stale powstają nowoczesne ośrodki, specjalizujące się w kompleksowej odnowie ciała. Paleta propozycji jest ogromna - obejmuje lecznicze kąpiele, relaksujące masaże, zabiegi pielęgnacyjne, odchudzające i inne. Dotychczas taka forma wypoczynku, uważna za niezwykle ekskluzywną i nieco ekscentryczną, dostępna była niemalże wyłącznie dla wybranych, majętnych Polaków.

Obecnie, ze względu na bogatą ofertę promocyjną, wakacje z spa są dość popularną formą spędzania urlopu.

Wystarczy odrobina determinacji, sprytu i krótki rekonesans stron internetowych, by odszukać ciekawe oferty promocyjne i cieszyć się wymarzonym wypoczynkiem.

Oferty promocyjne - sposoby i źródła pozyskiwania:

 1. Zakupy grupowe - cieszą się niesłabnącą popularnością.
  I nic dziwnego, skoro dla wielu są szansą na realizację marzeń. Dzięki zakupom grupowym można, po bardzo atrakcyjnej cenie - zniżki dochodzą nawet do 70%,  spędzić bajkowy weekend w spa.Wysoka konkurencja na rynku usług spa&wellness wymusza na przedsiębiorcach obniżkę cen, co jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem dla klienta. Zakupy grupowe przynoszą obopólne korzyści - klientom i ośrodkom spa. Klient otrzymuje pełnowartościową usługę w bardzo niskiej cenie. Dla ośrodka wypoczynkowego, zakupy grupowe są formą zareklamowania usługi, pozyskania gości lub umocnienia pozycji na rynku. Aby uzyskać dostęp do tego typu ofert należy zarejestrować się na portalach, oferujących zakupy grupowe (jest ich kilka). Atrakcyjne propozycje zniżek są przesyłane użytkownikom portali za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 2. Portale internetowe z bazami kodów rabatowych, kuponów promocyjnych, bonów lub informacji o aktualnych promocjach.
  Należy wybrać interesującą nas usługę a następnie pozyskać właściwy kod. Kod wpisuje się w odpowiednim polu podczas realizacji zamówienia - już przy zakupie czy rezerwacji pobytu.
 3. Portale turystyczne tudzież internetowe biura podróży, oferujące wczasy typu last minute lub pakiety spa w promocyjnych cenach.
  Atrakcyjny rabat zapewnia rezerwacja online. Nierzadko warunkiem uzyskania zniżki jest powołanie się na dany serwis podczas dokonywania rezerwacji już bezpośrednio w obiekcie.
 4. Tematyczne serwisy internetowe, skupiające promocyjne oferty usług spa z całej Polski.
  Ich atutem jest dostępność wyszukiwarek, ułatwiających przegląd ofert z całego kraju. Celem portali jest dostarczanie informacji, wyszukiwanie odpowiednich propozycji, ewentualnie pośredniczenie w rezerwacji ofert - telefonicznie lub przez internet. Serwisy tego typu gwarantują rezerwację oferty w cenie niższej niż w hotelu, dzięki rozbudowanemu systemowi rabatów. Bywa, iż warunkiem uzyskania kuponu rabatowego jest przedpłata. Dodatkowy bonus zapewnia także status stałego klienta.
 5. Kupony dołączane do gazet.
  Dotyczą najczęściej zniżek na zakupy w sklepach, ale i oferty turystyczne zdarzają się nierzadko.
 6. Przegląd stron internetowych, interesujących nas obiektów.
  Ośrodki Spa często na własnych stronach internetowych zamieszczają ciekawe promocje. Czasami opłaca się przesunąć termin wypoczynku lub wydłużyć pobyt, by zyskać zniżkę.

Wakacje z spa są niewątpliwie ciekawą i przede wszystkim dostępną na każdą kieszeń propozycją. Środkiem do celu jest zaangażowanie, inicjatywa i pewna elastyczność w wyborze miejsca i czasu wypoczynku. Nagrodą - wypoczęty umysł i dopieszczone, sprawnie działające ciało.

Tagi: urlop wakacje spa zakupy grupowe pakiety spa kody rabatowe kupony promocyjne

Data publikacji: 2015-06-28 | Liczba wyświetleń: 1821