Wczasy w Bułgarii autokarem, naprawdę warto!

Zdecyduj się na wczasy w Bułgarii, a na pewno nie pożałujesz!

Wczasy w Bułgarii autokarem, naprawdę warto!
fot.

Marzysz o przeżyciu niezapomnianych wakacji, które pozostaną w Twojej pamięci do końca życia? Zdecyduj się na wczasy w Bułgarii, a na pewno nie pożałujesz!

Marzysz o przeżyciu niezapomnianych wakacji, które pozostaną w Twojej pamięci do końca życia? Zdecyduj się na wczasy w Bułgarii, a na pewno nie pożałujesz! Miejsce to naprawdę uwodzi swoimi widokami, atrakcjami turystycznymi oraz cudowną, słoneczną pogodą. Aby w pełni zwiedzić ten malowniczy kraj najlepiej zdecydować się na wyjazd autokarem. Wykorzystanie tego właśnie środka transportu umożliwi Ci napawanie się widokami już zza szyby pojazdu. Biuro podróży z lokalizacją w Krakowie zagwarantuje Ci poznanie najciekawszych miejsc w Bułgarii, skosztowanie tradycyjnych, pysznych potraw oraz relaks nad ciepłym, błękitnym Morzem Czarnym.

melia_grand_hotel-1.jpeg

Wybierając wczasy w Bułgarii decydujesz się na przemyślaną i zaplanowaną przygodę z licznymi atrakcjami. Hotel położony kilkadziesiąt metrów od plaży pozwoli Ci w dowolnym momencie delektować się słońcem, ciepłą wodą i chłodnymi napojami.

W ramach wycieczki przewidziana jest podróż do rezydencji królowej Marii, znajdującej się w Bałcznik. Spacer po kolorowym, pachnącym ogrodzie usłanym różnorodną roślinnością to świetna propozycja dla fanów botaniki. Budowla reprezentuje wiele stylów architektonicznych, co będzie znaczną atrakcją dla osób interesujących się sztuką i historią. Przylądek Kalaikra z ruinami średniowiecznych zamków to kolejny zakątek wart zobaczenia!

melia_grand_hotel-9.jpeg

Decydując się na wakacje w Bułgarii nie sposób nie odwiedzić Warny – jednego z największych miast tego kraju. Kryje on bogatą historię reprezentowaną przez liczne zabytki i dzieła sztuki.

Możliwość poczucia tamtejszego klimatu i kultury najlepiej oddaje jednak Nassebar. Długie, kamienne uliczki to romantyczna propozycja sprzędzenia czasu dla zakochanych par.

melia_grand_hotel-12.jpeg

Bułgaria charakteryzuje się także cudownym jedzeniem. Smakosze zarówno mięsnych potraw, jak i owoców morza, czy pysznych sałat znajdą tutaj mnóstwo zachwycających propozycji pysznych dań, które z pewnością będą chcieli odtworzyć w domu.

Data publikacji: 2018-05-22 | Liczba wyświetleń: 1148