Wille - tani nocleg i domowa atmosfera

Jeśli kochasz domową atmosferę a w dodatku chcesz tanio przenocować to zarezerwuj nocleg w willi. Oczywiście są luksusowe, zabytkowe wille w których nocleg nie jest przyjazny dla zasobności naszego portfela.

Planując wymarzony urlop najważniejszą kwestią organizacyjną jest oczywiście nocleg. Na ogół jest to dość sporne zagadnienie, które rozstrzyga się najczęściej biorąc pod uwagę koszt noclegu i jego położenie. Jeśli kochasz domową atmosferę a w dodatku chcesz tanio przenocować to zarezerwuj nocleg w willi. Oczywiście są luksusowe, zabytkowe wille w których nocleg nie jest przyjazny dla zasobności naszego portfela.

Dawniej wille przeżywały okres swej świetności. Budowano je w miastach, na wsiach i na terenach nadmorskich i w dodatku różniły się wielkością, stylem i architekturą. W tamtych odległy czasach były luksusem przeznaczonym tylko dla wybranej grupy społecznej. Willa wiejska swoim układem najbardziej przypominała dom rzymski. Natomiast willa miejska posiada eksedrę, wokół której sytuowano pozostałe pomieszczenia otoczone portykami. Wille nadmorskie oprócz domu, ogrodu z altanami miały dodatkowo pobudowane baseny. Współcześnie willą nazywa się większy, jednorodzinny budynek z ogrodem.

Nocleg w willi to przyjazna atmosfera, możliwość zrobienia grilla, ogniska, zjedzenia domowych posiłków czy skorzystania z basenu. Na ogół dostępne są miejsca w pokojach 2, 3, 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Poza tym w większości przypadków gospodarze udostępniają kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz salonik np. z kominkiem czy telewizorem.

Tagi: willa wille nocleg w willi wille nad morzem wille w górach wille nad jeziorem nocleg w willach wille wiejskie wille nadmorskie

Data publikacji: 2008-07-18 | Liczba wyświetleń: 2920