Najpiękniejsze hotele SPA w Polsce [TOP 5]

SPA to miejsce, w którym możemy zregenerować nie tylko ciało, ale i umysł.

Najpiękniejsze hotele SPA w Polsce [TOP 5]
fot.

SPA to miejsce, w którym możemy zregenerować nie tylko ciało, ale i umysł. Spędzenie weekendu w strefie masaży i relaksacyjnych zabiegów pozwoli nam naładować baterie i odpocząć od codziennych obowiązków. Jakie hotele SPA cieszą się najlepszą opinią? Prezentujemy 5 najpieknięszych obiektów w Polsce.

1. Czarny Potok Resort SPA & Conference (województwo małopolskie)

Hotele SPA takie jak Czarny Potok w Krynicy Zdrój od lat podbijają rankingi najlepszych ośrodków. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym każdy poczuje się błogo.

W Czarnym Potoku goście mają do dyspozycji aż 13 gabinetów zabiegowych, a do tego liczne łaźnie, sauny oraz baseny. Masaże oraz zabiegi wykonywane na całe ciało sprawią, że opuścimy Czarny Potok w pełni zrelaksowani i gotowi na powrót do codziennych obowiązków.

2. Dolina Charlotty (województwo pomorskie)

Klimat prosto z Indonezji nad polskim morzem? Jak najbardziej. Wyjątkowe SPA w hotelu w Dolinie Słupi, nieopodal Ustki, to miejsce dla każdego wielbiciela egzotyki. Położone w ustronnym miejscu, zachęca do odpoczynku na łonie natury i do oddania się relaksacji ciała i umysłu.

Dostępne na miejscu SPA to prawdziwa egzotyczna przygoda. Rytuały na całe ciało obejmują najbardziej wyszukane orientalne masaże z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków, dzięki którym nasze ciało będzie odżywione i odprężone.

3. Hotel Aquarion (województwo małopolskie)

Hotel Aquarion położony w Zakopanem to idealne połączenie SPA w hotelu z aquaparkiem. Dodajmy do tego apartamenty z widokiem na polskie góry i nie trzeba już szukać lepszej oferty.

W Hotelu Aquarion odnajdziemy szereg zabiegów relaksacyjnych z wykorzystaniem ciepłej czekolady, czy też gorących kamieni. Ponadto do naszej dyspozycji pozostają sauny, sale do ćwiczeń, a także łącznik – prowadzący do największego aquaparku w regionie.

4. Hotel Uroczysko 7 Stawów (województwo dolnośląskie)

Niedaleko Wrocławia, wśród malowniczego krajobrazu Dolnego Śląska znajduje się prawdziwa perła – Hotel Uroczysko 7 Stawów. Znajdujący się na terenie zamku z XVI wieku przyciąga do siebie gości ekskluzywną atmosferą i pięknymi, historycznymi wnętrzami.

W Uroczysku 7 Stawów odnajdziemy jedyne w Polsce SPA by l’occitane, gdzie w czasie zabiegów doświadczymy odprężenia dzięki specjalnej linii kosmetyków. Dodatkowo strefa Wellness zapewnia nam także dostęp do basenu, jacuzzi, łaźni, jak i sauny. Wystarczy jeden weekend, aby odzyskać siły i chęć do życia. Pełna oferta hotelu SPA dostępna jest na stronie: https://www.uroczysko7stawow.pl/spa.

5. Hotel Pałac Alexandrium (województwo mazowieckie)

Znajdujący się blisko Warszawy, Hotel Pałac Alexandrium, stanowi prawdziwą oazę dla osób, które poszukują krótkiego oraz intensywnego odpoczynku. Hotele SPA takie jak ten pozwolą nam zadbać zarówno o ciało, jak i wszystkie zmysły.

Akupresura, joga, czy masaż tajski, to tylko niektóre z pozycje z Menu SPA. Pałac Alexandrium od wielu już lat cieszy się najlepszą opinią, którą zawdzięcza profesjonalnej obsłudze oraz pięknej okolicy. W tym miejscu zaspokoimy potrzeby swojego ducha!

Tagi: hotele SPA

Data publikacji: 2020-03-15 | Liczba wyświetleń: 1523

Podobne artykuły